FLORBAL TEPLICE

oficiální stránky klubu

O klubu

Florbalový klub v Teplicích vznikl v roce 2009 pod názvem FBC Teplice, a od sezóny 2010/2011 vstoupil do soutěží pořádaných florbalovou unií ČFbU, všemi mládežnickými kategoriemi.
V roce 2016 došlo ke změnám ve vedení klubu i k přejmenování na FLORBAL Teplice.

Předností tohoto moderního sportu je velký zájem dětí díky jeho jednoduchosti a nenáročnosti, kvůli které je provozován úspěšně na každé škole.
Naším postupným cílem je vybudovat klub s velkou tradicí a  zaměřením především na mládežnické kategorie, což se nám zatím úspěšně daří.

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Salming Salming Město Teplice Město Krupka Knauf Insulation Krupka Poháry Bauer Lukda trans Fluokov s.r.o Restaurace Švejk Teplice Branda Ústecký kraj Pro-idea s.r.o.

Posledních 30 dnů: 1003 | Posledních 7 dnů: 230 | Poslední den: 18