Přestřelka s Ústím dopadla nakonec dobře
13. listopad 2018

Přestřelka s Ústím dopadla nakonec dobře

Áčko se v neděli představilo na domácí půdě a byla z toho přestřelka. Ústí „B“ dokázali porazit 10:7 a upevnit si tak postavení na špici tabulky.

Mužské áčko se v neděli utkalo v tradičním krajském derby s Ústím „B“. Začátek zápasu nabídl gólové hody. Na vlastní branku hostujícího brankáře Hlavy a gól Martina Pechatého dokázali hosté vždy odpovědět. Do konce první třetiny přidalo Ústí ještě dva zásahy a do kabin se odcházelo za stavu 2:4.

Ve druhé třetině se domácí ze hřiště vytratili a iniciativu převzali hosté. Za Teplice dokázal skórovat pouze David Gebhardt a když několik vteřin před koncem druhé části vstřelili hosté šestou branku, tak to vypadalo s domácími bledě. Po druhé třetině přišel do kabiny Martin Severa, alias Alex Ferguson mladší. Jeho proslov, který by donutil i neplavce plavat, měl neskutečný efekt.

Domácí vlétli do třetí třetiny. Hned v úvodu se trefil Lukáš Fiala, následně navrátilec Lukáš Rudiš a stav srovnal Martin Severa. Ústí sice dokázalo ještě jednou odskočit, ale skvělé hrající domácí našli okamžitou odpověď, když další srovnání zařídil Pavel Kadlec. Ke konci zápasu se dvakrát blýskl přesnou ranou David Gebhardt a na konečných 10:7 upravil Martin Pechatý.