Áčko čekají rozhodující zápasy
19. únor 2018

Áčko čekají rozhodující zápasy

A-tým zvládl víkendové zápasy na hřištích soupeřů a veze si veledůžitých 6 bodů do tabulky.

Nejprve v sobotu si tým poradil s plzeňskou Slávií a po přesvědčivém výkonu zvítězil 11:5. I když začátek zápasu vyzněl spíše pro domácí, od 10 min. jsme postupně získavali převahu a nakonec jsme si průběh utkání pohlídali a zvítězili naprosto přesvědčivě.
Nedělní zápas s FBC Rokycany se vyvíjel v podobném duchu, a 6 min. jsme opět prohrávali o dvě branky. Na rozdíl od sobotního zápasu, bylo skóre jako na houpačce. Chvíli vedli domácí, chvíli Teplice.  Nakonec jsme dokázali udolat houževnaté rokycanské florbalisty a i v tomto zápase jsme zvítězili, tentokráte nejtěsnějším 8:7.
Nejdůležitější je, že díky dvěma vítězstvím a zaváhání našich soupeřů, se posunujeme na třetí místo tabulky, které nabízí šanci se utkat o postup do národní ligy.

V předposledním kole základní části, 3.3 od 20:00, si to v teplické hale rozdáme s našim největším rivalem o účast v play-up, s Florbalovou školou Plzeň A. A v neděli 4.3 od 19:30 v posledním kole hraje A-tým s Florbalem Sokolov.

Tímto zveme všechny naše fanoušky, aby přišli podpořit A-tým Florbal Teplice, do Teplické sportovní haly. Bude to zatím nejdůležitější zápas sezóny. Když to vyjde, důležitější utkání nás budou ještě čekat.