Po roce opět boje o národní ligu
5. březen 2018

Po roce opět boje o národní ligu

V 1.kole play-up, na dvě vítězná utkání, se střetneme s vítězem divize B - FbK Olymp Praha.

Náš elitní tým zvládl víkendové zápasy na jedničku.
Nejprve v sobotním zápase, jsme se utkali s naším nejvetším rivalem o postup. Po skvělém výkonu a hnáni bouřící teplickou halou jsme porazili Florbalovou školu Plzeň 9:4. Již toto vítězství nám zaručovalo účast ve vyřazovací části Play-up. Vzhledem k zaváhání Děčína ještě existovala šance, že se umístíme na prvním postupovém místě, a tudíž bychom měli výhodnější rozlosování v zápasech Play-up.
V nedělním zápase proti Florbal Sokolov, naši borci nic nevypustili a zvítězili přesvědčivě 11:4. Děčín v neděli bral dva body a to jim stačilo k tomu, aby do play-up postoupil z prvního postupového místa.
Náš A-tým se po základní části umístil na třetím místě, se ztrátou jediného bodu na první tým Florbal Ústí B a stejně tak na druhý 1.FBC DDM Děčín. Vzhledem k tomu, že podle regulí unie, Florbal Ústí B nemůže postoupit do vyšší soutěže, play-up si po roce opět zahrajeme my.

V 1.kole play-up, na dvě vítězná utkání, se střetneme s vítězem divize B - FbK Olymp Praha.
První utkání proběhne již tuto sobotu 10.3 od 20:00 na půdě našeho soupeře, v hale TJ JM Chodov (Mírového hnutí 2137, Praha 415).
Odvetné utkání je v plánu o den později, v neděli 11.3. od 20:00 v Teplické sportovní hale.
Případné rozhodující třetí utkání je naplánováno na středu 14.3., na hřišti Olympu. (čas bude upřesněn).

Fanoušci florbalu a klubu Florbal Teplice, sezóna nám ještě nekončí a čekají nás určitě kvalitní, vyhrocená a emocemi nabitá utkání. Přijďte podpořit náš tým a svými hlasivkami a bubny buďte naším šestým hráčem. Na zápasy FbK Olymp Praha nechodí moc fanoušků, takže i venku bychom mohli rozpoutat domácí atmosféru. Podle zájmu, je v plánu i vypravení minibusu na zápasy do Prahy.