FLORBAL TEPLICE


FLORBAL TEPLICE
  oficiální stránky klubu

Úspěšný víkend Florbalu Teplice

Úspěšný víkend Florbalu Teplice

O uplynulém víkendu se představily hned tři týmy Florbalu Teplice. Mužské Áčko v Divizi nejprve porazilo Rokycany až v samostatných nájezdech a druhý den uspělo ve velmi těžkém zápase na půdě Slavii Plzeň. Mužský B-tým zahájil novou sezonu ve vyšší lize, nejprve dokázal porazit Chomutov „B“ a následně remizoval s Žatcem. Úspěšně vstoupily do sezóny také dva týmy mladších žáků.

Teplické áčko drží i po šesti zápasech neporazitelnost. Tentokrát hráči absolvovali výjezd do Rokycan a Plzně. V sobotu se utkali s Rokycany, které se nacházely na posledním místě tabulky. Prakticky celý zápas byl v režii hráčů Teplic. Bohužel výpadek v poslední desetiminutovce znamenal remízu 4:4 a následovala trestná střílení. V těch byli úspěšní David Gebhardt a Martin Pechatý, zatímco soupeř neproměnil ani jeden nájezd. Teplice si tak připsali dva body do tabulky.

Následující dopoledne se hráči A-týmu představili na palubovce Slavie Plzeň. Ta bývá, zejména na domácím hřišti, velmi silná. Povětšinu zápasu byli domácí o trochu lepším týmem, ovšem nikdy se nedokázali dostat do výraznějšího vedení. Tepličtí hráči dokázali vždy včas odpovědět a velmi je podržel brankář Lukáš Topš. O výsledku rozhodla akce v podání Martina Severy, která minutu a půl před koncem vstřelil vítězný gól. Teplice si tak odváží důležitou výhru 6:5 a figurují na druhém místě tabulky.

To mužský B-tým odcestoval v neděli ke dvěma zápasům do Chomutova. Jednalo se o první zápasy ve vyšší Regionální lize, takže hráči pořádně nevěděli, co od toho čekat. V prvním zápase se utkali s domácím Chomutovem „B“, který měl v sestavě několik ostřílených hráčů. Zejména díky dodržované taktice, bojovnosti a efektivnosti při využívání příležitostí zápas skončil poměrem 9:4 pro Teplice, ačkoliv je nutné dodat, že Chomutov byl povětšinu zápasu lepším týmem. Druhý zápas byl odlišný, Žatec nechával teplické hráče rozehrát a pevně bránil svoji polovinu hřiště. Prakticky celý zápas si Teplice udržovaly vedení o dvě až tři branky, bohužel konec zápasu se vymkl z rukou a soupeř dokázal srovnat na konečných 6:6. Z prvního turnaje si tak B-tým odváží cenné čtyři body do tabulky.

Poprvé v nové sezóně se představily také dva týmy mladších žáků – žlutá a modrá. Oba týmy si na turnaji v Mostě vedly skvěle. Bylo k vidění mnoho pěkných akcí, ale také mnoho chyb, které jsou součástí vývoje těchto mladých hráčů. Všichni, včetně trenérů, si tento turnaj užili. Výsledky našich týmů svědčí o tom, že poctivá práce na trénincích se začíná vyplácet.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Salming Salming Město Teplice Město Krupka Knauf Insulation Krupka Poháry Bauer Lukda trans Fluokov s.r.o Restaurace Švejk Teplice Branda Ústecký kraj Evromat Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 56075
Posledních 30 dnů: 646 | Posledních 7 dnů: 182 | Poslední den: 68

© 2019 FLORBAL TEPLICE | Všechna práva vyhrazena | info@sportkrupka.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne