A-tým i po čtyřech kolech neokusil hořkost porážky

FBC Česká Lípa B : Florbal Teplice
5 : 7 (3:1, 2:3, 0:3)

branky: Severa, Pechatý, Gebhardt, Kadlec, Fiala, Filipec, Gebhardt

V sobotu náš elitní tým zavítal na půdu FBC Česká Lípa. První polovina zápasu nebyla v našem podání nikterak oslnivá a ve 30.min. svítlilo na ukazateli skóre 5:1 pro domácí. Ale už od začátku druhé třetiny se náš tým začal zvedat a přebírat otěže zápasu a byla jen otázka času, kdy to začne padat také do českolipské sítě. Od 14.min. druhé části skóroval už jen náš tým a do konce třetiny tepličtí zkorigovali stav na rozdíl jediné branky. V poslední části jsme byli jasně lepším týmem a v závěru zápasu jsme strhli vítězství na naši stranu, když tři branky jsme stihli v závěrečných 100 sekundách zápasu.

Sokol Koberovy : Florbal Teplice
4 : 5 (2:1, 2:2, 0:1, P 0:1)

branky: Fiala, Pechatý, Pechatý, Gerhard, P-Gerhard

Celý nedělní zápas byl o dohánění jednobrankového vedení domácího týmu až do prodloužení, kde nám ve 4.min.zajistil dva body Milan Gerhard.

Takže po čtyřech odehraných kolech figuruje Florbal Teplice na třetím místě tabulky, bez prohry !