FLORBAL TEPLICE


FLORBAL TEPLICE
  oficiální stránky klubu

Dorostenky hrály ve Strupčicích

Dorostenky hrály ve Strupčicích

V sobotu 10.3 se naše dorostenky vydaly k zápasům do SH Strupčice, kde je čekaly dva silné týmy: Bivojky Litvínov a Florbal Chomutov.

První zápas odehrály proti Bivojkám z Litvínova. Naše děvčata se soupeře nezalekla a hlavně jim chtěly vrátit porážku z Málkova. Ze začátku zápasu hrály svoji hru a brzy vyhrávaly 2:0. Pak se ale přizpůsobily hře soupeře a začaly praktikovat jejich zmatený styl. V poslední části naštěstí pojistily vítězství svým třetím gólem a zaslouženě vyhrály 3:0.

V druhém zápase na teplické holky čekal soupeř z Chomutova. Po předchozím vítězství byly hráčky skvěle naladěny a po hezkém gólu Juříčkové brzy vedly 1:0. Vzápětí šel soupeř do čtyř a Teplice dvě minuty ostřelovaly branku soupeře, ale bohužel brankařku Chomutova Benkovou se překonat nepodařilo. Po nedůrazné hře v poslední části se Chomutovu podařilo srovnat na 1:1. Naše holky již výsledek nezvrátily a tudíž soupeři se rozešli smírně 1:1.

Ze Strupčic si naše děvčata odvážejí 4 cenné body.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Salming Salming Město Teplice Město Krupka Knauf Insulation Krupka Poháry Bauer Lukda trans Fluokov s.r.o Restaurace Švejk Teplice Branda Ústecký kraj Evromat Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 56075
Posledních 30 dnů: 646 | Posledních 7 dnů: 182 | Poslední den: 68

© 2019 FLORBAL TEPLICE | Všechna práva vyhrazena | info@sportkrupka.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne