FLORBAL TEPLICE


FLORBAL TEPLICE
  oficiální stránky klubu

Po roce opět boje o národní ligu

Po roce opět boje o národní ligu

Náš elitní tým zvládl víkendové zápasy na jedničku.
Nejprve v sobotním zápase, jsme se utkali s naším nejvetším rivalem o postup. Po skvělém výkonu a hnáni bouřící teplickou halou jsme porazili Florbalovou školu Plzeň 9:4. Již toto vítězství nám zaručovalo účast ve vyřazovací části Play-up. Vzhledem k zaváhání Děčína ještě existovala šance, že se umístíme na prvním postupovém místě, a tudíž bychom měli výhodnější rozlosování v zápasech Play-up.
V nedělním zápase proti Florbal Sokolov, naši borci nic nevypustili a zvítězili přesvědčivě 11:4. Děčín v neděli bral dva body a to jim stačilo k tomu, aby do play-up postoupil z prvního postupového místa.
Náš A-tým se po základní části umístil na třetím místě, se ztrátou jediného bodu na první tým Florbal Ústí B a stejně tak na druhý 1.FBC DDM Děčín. Vzhledem k tomu, že podle regulí unie, Florbal Ústí B nemůže postoupit do vyšší soutěže, play-up si po roce opět zahrajeme my.

V 1.kole play-up, na dvě vítězná utkání, se střetneme s vítězem divize B - FbK Olymp Praha.
První utkání proběhne již tuto sobotu 10.3 od 20:00 na půdě našeho soupeře, v hale TJ JM Chodov (Mírového hnutí 2137, Praha 415).
Odvetné utkání je v plánu o den později, v neděli 11.3. od 20:00 v Teplické sportovní hale.
Případné rozhodující třetí utkání je naplánováno na středu 14.3., na hřišti Olympu. (čas bude upřesněn).

Fanoušci florbalu a klubu Florbal Teplice, sezóna nám ještě nekončí a čekají nás určitě kvalitní, vyhrocená a emocemi nabitá utkání. Přijďte podpořit náš tým a svými hlasivkami a bubny buďte naším šestým hráčem. Na zápasy FbK Olymp Praha nechodí moc fanoušků, takže i venku bychom mohli rozpoutat domácí atmosféru. Podle zájmu, je v plánu i vypravení minibusu na zápasy do Prahy.
 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Salming Salming Město Teplice Město Krupka Knauf Insulation Krupka Poháry Bauer Lukda trans Fluokov s.r.o Restaurace Švejk Teplice Branda Ústecký kraj Evromat Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 56075
Posledních 30 dnů: 646 | Posledních 7 dnů: 182 | Poslední den: 68

© 2019 FLORBAL TEPLICE | Všechna práva vyhrazena | info@sportkrupka.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne