FLORBAL TEPLICE


FLORBAL TEPLICE
  oficiální stránky klubu

Áčko čekají rozhodující zápasy

Áčko čekají rozhodující zápasy

A-tým zvládl víkendové zápasy na hřištích soupeřů a veze si veledůžitých 6 bodů do tabulky.

Nejprve v sobotu si tým poradil s plzeňskou Slávií a po přesvědčivém výkonu zvítězil 11:5. I když začátek zápasu vyzněl spíše pro domácí, od 10 min. jsme postupně získavali převahu a nakonec jsme si průběh utkání pohlídali a zvítězili naprosto přesvědčivě.
Nedělní zápas s FBC Rokycany se vyvíjel v podobném duchu, a 6 min. jsme opět prohrávali o dvě branky. Na rozdíl od sobotního zápasu, bylo skóre jako na houpačce. Chvíli vedli domácí, chvíli Teplice.  Nakonec jsme dokázali udolat houževnaté rokycanské florbalisty a i v tomto zápase jsme zvítězili, tentokráte nejtěsnějším 8:7.
Nejdůležitější je, že díky dvěma vítězstvím a zaváhání našich soupeřů, se posunujeme na třetí místo tabulky, které nabízí šanci se utkat o postup do národní ligy.

V předposledním kole základní části, 3.3 od 20:00, si to v teplické hale rozdáme s našim největším rivalem o účast v play-up, s Florbalovou školou Plzeň A. A v neděli 4.3 od 19:30 v posledním kole hraje A-tým s Florbalem Sokolov.

Tímto zveme všechny naše fanoušky, aby přišli podpořit A-tým Florbal Teplice, do Teplické sportovní haly. Bude to zatím nejdůležitější zápas sezóny. Když to vyjde, důležitější utkání nás budou ještě čekat.
 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Salming Salming Město Teplice Město Krupka Knauf Insulation Krupka Poháry Bauer Lukda trans Fluokov s.r.o Restaurace Švejk Teplice Branda Ústecký kraj Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 53823
Posledních 30 dnů: 1144 | Posledních 7 dnů: 348 | Poslední den: 28

© 2018 FLORBAL TEPLICE | Všechna práva vyhrazena | info@sportkrupka.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne