FLORBAL TEPLICE


FLORBAL TEPLICE
  oficiální stránky klubu

Tomáš Syryčanský : Náš region by měl mít Národní ligu

Tomáš Syryčanský : Náš region by měl mít Národní ligu

Elitní tým mužů Florbal Teplice je pět zápasů od konce základní části divizní soutěže a v podstatě se nachází v podobné situaci jako před rokem. Jak moc tým chce a co ho čeká jsme se ptali trenéra a současně předsedy klubu Tomáše Syryčanského.

Zbývá pět kol do konce základní části. Jak si vede Florbal Teplice?

Divize je letos velmi vyrovnaná a tudíž se bude opět bojovat až do posledního kola. Nás opět na konci soutěže čekají soupeři, se kterými v podstatě soupeříme o letenku do play-up, což byl náš předsezónní cíl. Je to tedy opět jen o nás samotných. Když v těchto důležitých zápasech uspějeme, čeká nás play-up a nemusíme se ohlížet na ostatní výsledky.

Je tedy Národní liga v Teplicích reálná?

Vzhledem k tomu, že se jde v play-up na účastníka divize B, která je velmi kvalitní, tak to není nic lehkého se do Národní ligy vyšplhat. My bychom soutěž chtěli také kvůli našemu regionu a abychom měli kvalitním hráčům z okolí možnost nabídnout adekvátní úroveň soutěže. Dále také pro spolupráci s Ústím n/L, kde máme vřelé vztahy a mohli bychom být jakousi farmou pro mladé hráče, kteří jsou na hraně sestavy v extraligovém mužstvu. A samozřejmě pro náš klub především. Aby ti nejmenší mládežníci měli své vzory ve vyšší lize a měli touhy se jim minimálně vyrovnat.

Jaké zápasy vás čekají konkrétně?

Nejdříve si to rozdáme s ústeckou rezervou, kde se vždy jedná o nejvíc vyhecovaný zápas a současně to bude souboj o přední příčku v tabulce. Pak nás čeká velmi nepříjemné utkání v Rokycanech. A poslední tři zápasy jsou s týmy, které jsou kolem nás plus mínus jeden bod ve velmi vyrovnané tabulce. Venku Slavia VŠ Plzeň a rozhodovat se bude dle mě opět až v posledním kole a opět v zápase Florbalovou školou Plzeň nebo až úplně nakonec se Sokolovem. Doufám, že v rozhodujícím okamžiku pro nás bude domácí prostředí velkou výhodou.

Díky za rozhovor a přejeme hodně štěstí.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Salming Salming Město Teplice Město Krupka Knauf Insulation Krupka Poháry Bauer Lukda trans Fluokov s.r.o Restaurace Švejk Teplice Branda Ústecký kraj Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 53823
Posledních 30 dnů: 1144 | Posledních 7 dnů: 348 | Poslední den: 28

© 2018 FLORBAL TEPLICE | Všechna práva vyhrazena | info@sportkrupka.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne