FLORBAL TEPLICE


FLORBAL TEPLICE
  oficiální stránky klubu

Silvestrovský Kamikaze turnaj se opět vydařil

Silvestrovský Kamikaze turnaj se opět vydařil

Poslední prosincový den se v Krupce uspořádal již druhý ročník tradičního Silvestrovského turnaje klubu Florbal Teplice. Zúčastnit se ho mohli všichni hráči včetně jejich rodičů. V turnaji se objevilo osm týmů, kdy každý z nich vedl jeden z patronů – hráč mužské kategorie. Následně se k nim přiřadil hráč z každé věkové kategorie. Na hřišti tak proti sobě mohli nastoupit hráči přípravky proti dospělým. Každý z týmů mohl dle věkové hranice zvolit svého Kamikaze hráče, jehož góly měly pětinásobnou hodnotu.

Zápasy se povětšinou nesly v pohodovém a přátelském duchu. I když se našlo několik velmi soutěživých jedinců, kteří poklidné zápasy dokázali velmi zpestřit. V průběhu turnaje se na řadu po vzoru NHL dostalo také All star games. Hráči nejprve museli předvést své schopnosti ve střelbě, kdy měli za úkol trefit různé otvory v plachtě. Druhá soutěž byla o šikovnosti a rychlosti. Úkolem bylo projít slalom a vstřelit gól jednomu ze dvou brankářů, kteří si ze hřiště odskočili do brankářské výstroje.

Celý turnaj bylo k dispozici výborné občerstvení, většinou maminky menších hráčů připravily výborné obložené chlebíčky či cukroví, po kterém se jen zaprášilo. V bufetu bylo pro starší hráče k dispozici lahodné pivo značky Gambrinus a mladší jedinci si mohli dopřát výtečnou Kofolu.

Vítězem turnaje se stali všichni! Milovníci florbalu si těžko mohli přát lepší zakončení roku 2017. Mladí hráči byli nadšení, že mohli změřit své síly se staršími spoluhráči, hráči mužské kategorie zase rádi předávali své zkušenosti. Všichni si celý turnaj náramně užili a my věříme a doufáme, že rok 2018 bude stejně úspěšný jako rok 2017.

Odkaz na fotky

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Salming Salming Město Teplice Město Krupka Knauf Insulation Krupka Poháry Bauer Lukda trans Fluokov s.r.o Restaurace Švejk Teplice Branda Ústecký kraj Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 53823
Posledních 30 dnů: 1144 | Posledních 7 dnů: 348 | Poslední den: 28

© 2018 FLORBAL TEPLICE | Všechna práva vyhrazena | info@sportkrupka.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne