FLORBAL TEPLICE


FLORBAL TEPLICE
  oficiální stránky klubu

V posledních dvou kolech roku 2017 bralo áčko jen tři body

V posledních dvou kolech roku 2017 bralo áčko jen tři body

Tepličtí florbalisté zavítali nejprve na horkou půdu Lovosic. Do haly, která se pyšní velmi specifickým a pro mnoho hráčů nepříjemným povrchem. Ani přes zlepšený výkon ve druhé části hry nakonec tepličtí nebrali ani bod. Další týden se Teplice utkali s nováčkem z Loun a zápas s houževnatým soupeřem rozhodli až ve třetí třetině zápasu.

Do Lovosic přijeli tepličtí florbalisté navázat na úspěšné dvojutkání s Plzní a Sokolovem. Začátek utkání byl velmi opatrný z obou stran a bylo to spíše čekání na chybu. Bohužel se zejména ze začátku zápasu teplickým hráčům příliš nevedla rozehrávka, z čehož pramenily šance domácích. Jednu z nich dokázali v první třetině využít. Vzápětí sice rychle odpověděl vyrovnávacím gólem David Gebhart, ale 34 vteřin před koncem první části, šli domácí opět do vedení. První polovina druhé třetiny se opět nesla v duchu nepřesné hry hostujícího celku, a i díky tomu, domácí navýšili skóre na 1:4. Ve druhé polovině druhé třetiny se ovšem hra začala otáčet ve prospěch Teplic a ve 32. minutě dal Lukáš Fiala naději na zvrat v utkání. Ve třetí části Teplice domácí Lovosice doslova „zamkli“ na jejich polovině a nepustili je do konce třetiny skoro vůbec k balonku. Z kraje třetiny se opět prosadil po krásné kombinaci v přesilovce agilní Lukáš Fiala. Na tabuli svítil výsledek 4:3 a vyrovnání bylo na spadnutí. Bohužel zejména kvůli velké smůle teplických hráčů při zakončení, domácí výsledek ubránili a obrali Teplice o důležité 3 body.

Zápas v Lounech byl poslední v roce 2017 a domácí v něm chtěli samozřejmě uspět. Díky absenci gólmana Václava Hlavsy, který se vážně zranil při utkání v Plzni, dostal příležitost mladý a talentovaný brankář David Stojka, pro kterého to byla premiéra v dresu Teplic. Hosté šli v utkání rychle do vedení a díky brance Pechatýho, který zvyšoval na 0:2 to vypadalo na pohodový průběh utkání. Louny se ovšem díky povedeným brejkům vrátili do utkání a první třetina skončila výsledkem 2:3. Druhá třetina byla třetinou, kde se Teplice snažili přejít domácí blok nesmyslně středem hřiště, kde byli domácí připraveni. Díky těmto ztrátám vyráželi do protiútoků, kde měli Louny poměrně velkou úspěšnost v koncovce. Jen díky několika skvělým zákrokům nadějného brankáře Davida Stojky, šli Teplice do kabin před závěrečnou třetinou ve vedení 4:5. Do třetí třetiny šli staré dobré Teplice, jak tomu bylo například v Plzni. Klid v rozehrávce, nasazení, kombinace, z čehož vzešly konečně i góly v domácí síti. Teplice již nepustili hostující k balonku a s postupem času navyšovali skóre, které se vyšplhalo na konečných 4:9 pro Teplice.

Teplice zakončili rok 2017 na 5. místě se ztrátou na postupující příčku dvou bodů. V novém roce čeká teplické florbalisty hned z kraje roku dvojzápas s Libereckými Panthery a FBC Liberec B. Přijďte podpořit 6.1 a 7.1. naše florbalisty při důležitém boji o 6 bodů.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Salming Salming Město Teplice Město Krupka Knauf Insulation Krupka Poháry Bauer Lukda trans Fluokov s.r.o Restaurace Švejk Teplice Branda Ústecký kraj Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 53823
Posledních 30 dnů: 1144 | Posledních 7 dnů: 348 | Poslední den: 28

© 2018 FLORBAL TEPLICE | Všechna práva vyhrazena | info@sportkrupka.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne